Stropní LED svítidlo MEMO 24W/220-240V - Redo 05-936
Kód: REDO 05-936Detailní popis produktu
MEMO — chytré stropní svítidlo, které se přizpůsobí nálada tvého pokoje. Moderní svítidlo, které si sám přizpůsobíš. Díky zabudovanému LED zdroji si kdykoli zvolíš barvu světla — od útulné teplé bílé přes neutrální až po čistou studenou bílou. Ovládáš to jednoduše ze vypínače bez jakýchkoli app či speciální techniky. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, ale i do kuchyně nebo pracovny — prostě všude, kde chceš mít univerzální osvětlení. Tenký, elegantní design v matném bílém provDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681112426 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K/4000K/6500K |
| Hloubka: | 294mm |
| Hmotnost (kg): | 0,8 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1800lm/2000lm/2000lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K/4000K/6500K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 23mm |
| Šířka: | 294mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
