Stropní LED svítidlo MEMO 24W/220-240V - Redo 05-940
Kód: REDO 05-940Detailní popis produktu
MEMO — Elegantní stropní svítidlo, které do vašeho domova přinese měkké, útulné světlo. MEMO je dokonalou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby. Své tenké, minimalistické tělo (pouhých 28 mm) se elegantně ztratí v interiéru a nebude vám překážet. Svítidlo vyzařuje příjemné teplé bílé světlo (3000K), které vytvoří domáckou atmosféru a pozve vás k relaxaci. Díky matné bílé nebo černé úpravě se hodí k modernímu i klasičtějšímu stylu. Integrované LED diody a nízkDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681112372 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 420mm |
| Hmotnost (kg): | 1,34 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2200lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 28mm |
| Šířka: | 420mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
