Stropní LED svítidlo MEMO 15W/220-240V - Redo 05-942
Kód: REDO 05-942Detailní popis produktu
MEMO — Chytré stropní svítidlo, které si pohlídá správnou teplotu světla pro každý čas dne. MEMO se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i pracovny. Elegantní design v matné bílé barvě se hodí k jakémukoli interiéru. Pomocí jednoduchého nástěnného vypínače si můžeš během sekundy přepínat mezi teplou bílou (3000K) pro večerní relaxaci, neutrální bílou (4000K) na denní soustředění a studenou bílou (6500K) pro maximální ostrost. Slabý příkon jen 15W a přitom jasné světlo — šetDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681112594 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K/4000K/6500K |
| Hmotnost (kg): | 0,52 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 244mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1300lm/1450lm/1450lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K/4000K/6500K |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška: | 23mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
