Stropní LED svítidlo MEMO 24W/220-240V - Redo 05-945
Kód: REDO 05-945Detailní popis produktu
MEMO — Minimalistické stropní svítidlo s chytrým LED světlem, které se vejde do každého interiéru. Elegantní designové svítidlo s průměrem 42 cm se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby. Teplá bílá barva (3000K) vytváří útulnou a příjemnou atmosféru, která vás vítá domů. Díky celoplošnému světlu s využitím opálového difúzoru se světlo rozptyluje rovnoměrně, bez ostrých stínů. Výkonné LED osvětlení — 2200 lumenů vám osvítí místnost bez zbytečných energií,Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681112624 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 1,08 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 420mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2200lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 28mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
