Stropní LED svítidlo MEMO 24W/220-240V - Redo 05-946
Kód: REDO 05-946Detailní popis produktu
MEMO — Elegantní stropní svítidlo s čistým světlem, které dokonale osvětlí vaši pracovnu, kuchyni nebo chodbu. MEMO je designový kousek, který si hned získá místo v moderním interiéru. Pracuje s neutrální bílou barvou světla (4000K), která vás podpoří při práci a soustředění. Matná bílá nebo čistě černá povrchová úprava se vejde do jakéhokoliv stylu — minimalismu, skandinávských bytů i průmyslového designu. Silné LED světlo — 2200 lumenů z kompaktního rozměru 42 × 42 cDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681112631 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 420mm |
| Hmotnost (kg): | 1,34 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2200lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 4000K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 28mm |
| Šířka: | 420mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
