Stropní LED svítidlo MEMO 24W/220-240V - Redo 05-947
Kód: REDO 05-947Detailní popis produktu
MEMO — Minimalistické stropní svítidlo se zabudovanými LED diodami pro moderní interiéry. Plochý design s rozměry 42 × 4,2 cm se lehce vejde do každé místnosti bez zbytečných kompromisů. Dodává čisté, neutrální bílé světlo o intenzitě 2200 lumenů, které je ideální do kuchyně, pracovny nebo chodby. Díky plexiskleným difuzorům v matné bílé nebo černé barvě svítidlo elegantně zapadne k jakémukoli stylu bydlení. Nízká spotřeba pouhých 24 W — při běžném provozu vám výrazněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681112648 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 420mm |
| Hmotnost (kg): | 1,34 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | ABS, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2200lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 4000K |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 28mm |
| Šířka: | 420mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
