Venkovní svítidlo BALOO 1xE27/23W/220-240V - Redo 9965
Kód: REDO 9965Detailní popis produktu
BALOO — Elegantní venkovní svítidlo v podobě bílé koule, které vytváří měkké, příjemné světlo na vaší terase či v zahradě. BALOO je klasický design, který se hodí k moderním i tradičním domům. Díky své kulatému tvaru a bílé barvě rozptyluje světlo všemi směry a vytváří v okolí útulnou atmosféru. Je to ideální volba pro lidi, kteří chtějí, aby jejich venkovní prostor vypadal stylově i funkčně — bez zbytečné složitosti. Odolnost proti dešti a vlhkosti (IP65) — klidně jiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681046127 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 2,3765 Kg |
| Max. příkon (W): | 23W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 380mm |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 353mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
