Venkovní svítidlo BALOO 1xE27/23W/220-240V - Redo 9968
Kód: REDO 9968Detailní popis produktu
BALOO — Stylové kulaté svítidlo, které si do zahrady nebo na terasu vezme hravost a moderní design. BALOO je praktické dekorativní svítidlo, které se perfektně hodí na krytou terasu, do zahrady nebo k bazénu. Jeho kulatý tvar s průměrem 45 centimetrů vytvoří měkké, příjemné osvětlení a stane se zajímavým designovým prvkem. Díky vysoké odolnosti vůči vlhku a slunečnímu záření zvládne celoročně pobýt venku bez problémů. Plná ochrana před deštěm a vlhkem (IP65) — bez obavDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681046158 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 3,589 Kg |
| Max. příkon (W): | 23W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 450mm |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 428mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
