Venkovní svítidlo BALOO 1xE27/23W/220-240V - Redo 9971
Kód: REDO 9971Detailní popis produktu
BALOO — Kulaté dekorativní svítidlo, které zvládne jakékoli počasí a vytvoří příjemnou atmosféru všude, kam jej postavíte. BALOO je ideální volbou pro terasu, zahradu, průjezd nebo jako doplnění interiéru. Díky ochraně IP65 bez problémů snese déšť, vlhko i přímé slunečné záření. Bílý polyetylén není jen odolný — vypadá elegantně a netřeba jej zakrývat v zimě. Svítidlo se dodává s třímetrovým kabelem a vidlicí, takže ho zapojíte a hned se svítí. IP65 — bez obav na terasDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681046189 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 5,0634 Kg |
| Max. příkon (W): | 23W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 560mm |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 538mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
