Závěsné svítidlo BALOO 1xE27/23W/220-240V - Redo 9974
Kód: REDO 9974Detailní popis produktu
BALOO — stylové venkovní závěsné svítidlo, které přinese teplo a eleganci na jakoukoli terasu či verandu. BALOO je ideální volbou pro krytou terasu, pergolu nebo vstup do domu. Kulaté bílé stínítko vytváří měkké, rozptýlené světlo, které působí příjemně a přátelsky. Díky své jednoduché formě se hodí ke všem stylům — od moderního až po rustikální. Bezpečně venku i v koupelně — stupeň krytí IP44 bez problémů zvládá vlhko, déšť i stříkající vodu Odolný polyetylénoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681046219 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 2,619 Kg |
| Max. příkon (W): | 23W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 380mm |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 1215mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
