Závěsné svítidlo BALOO 1xE27/23W/220-240V - Redo 9975
Kód: REDO 9975Detailní popis produktu
BALOO — venkovní závěsné svítidlo, které přinese čisté světlo na vaši terasu, balkon nebo do zahrady. BALOO je zcela odolné venkovní svítidlo s kulatým bílým polyetylenovým stínítkem, které bez problémů zvládne déšť i intenzivní sluneční záření. Díky robustní konstrukci a vysoké odolnosti proti UV záření vám poslouží roky. Perfektní volba pro ty, kdo chtějí pěkné osvětlení na krytou terasu nebo venkovní prostor bez starostí. Odolné proti vlhku a dešti — stupeň krytí IPDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681046226 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 3,589 Kg |
| Max. příkon (W): | 23W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 450mm |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 1287mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
