Závěsné svítidlo BALOO 1xE27/23W/220-240V - Redo 9976
Kód: REDO 9976Detailní popis produktu
BALOO — stylové závěsné svítidlo, které bez obav zvládne každé počasí. Krásná kulatá forma z bílého polyetylenu se hodí na krytou terasu, do pergoly nebo na venkovní chodbu. Minimalistický design se snaží zapadnout kdekoliv, kde chceš mít spolehlivé světlo bez elektronických překvapení. Vysoký stupeň krytí IP44 garantuje, že si nemusíš dělat starosti ani o rosnou noc, ani o přidržovanou sekeru pod střechou. Odolný vůči UV záření — polyetylén nezhořkne ani po letech naDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681046233 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 5,8685 Kg |
| Max. příkon (W): | 23W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 560mm |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 1402mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
