Nástěnné LED svítidlo EVEN 9WLEDSMD/220-240V - Redo 9624
Kód: REDO 9624Detailní popis produktu
EVEN — elegantní venkovní svítidlo, které vašemu domu dodá stylový vzhled a spolehlivé osvětlení. EVEN je určeno na vnější stěny domu, nad vchod, na pergolu nebo krytou terasu. Tmavošedý hliník s matným skleným difúzorem vypadá moderně a kultivovaně, a teplé světlo 3000K vytváří příjemnou, pohostinnou atmosféru. Svítidlo bez problémů zvládne déšť, vlhko i mrazivé počasí — je to ozdobný a praktický prvek zároveň. Odolné proti vlhku a povětrnostním vlivům (IP54) — bez obDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681053453 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 36mm |
| Hmotnost (kg): | 0,7275 Kg |
| Max. příkon (W): | 9W LED SMD |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 215mm |
| Světelný tok: | 420lm |
| Výkon (W): | 9W LED SMD |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
