Nástěnné LED svítidlo EVEN 9WLEDSMD/220-240V - Redo 9626
Kód: REDO 9626Detailní popis produktu
EVEN — elegantní nástěnné svítidlo, které svítí teplem a stylem zároveň. Toto malé, ale výkonné svítidlo se postará o příjemné osvětlení na pokrytých terasách, v chodbách a dokonce i na zahradě. Matná bílá hliníková konstrukce a saténový sklený difúzor vytvoří jemné, rozptýlené světlo, které není agresivní a přesto dostatečně jasné. Jako celek je to prostě chytrá investice do dlouhodobého osvětlení bez starostí. Ochrana IP54 vás nezklamá — bez problémů si poradí s deštDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681053477 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 36mm |
| Hmotnost (kg): | 0,7275 Kg |
| Max. příkon (W): | 9W LED SMD |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 215mm |
| Světelný tok: | 420lm |
| Výkon (W): | 9W LED SMD |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
