Nástěnné LED svítidlo EVEN 9WLEDSMD/220-240V - Redo 9627
Kód: REDO 9627Detailní popis produktu
EVEN — moderní venkovní nástěnné svítidlo, které kombinuje eleganci s praktičností a neomezuje vaši fantazii. EVEN je ideální do vstupů domů, na terasy nebo ke garážím. Jeho matně bílý hliníkový korpus s atraktivním skleněným difúzorem vytváří velmi příjemné světlo teplé bílé barvy 3000K, které vítězně nasvítí okolí bez zbytečného dráždění zraku. Svítidlo bez problémů zvládne déšť i vlhkost — díky stupni krytí IP54 je dokonale chráněno. Teplá bílá barva 3000K — vytvoříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681053484 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 215mm |
| Hloubka: | 36mm |
| Hmotnost (kg): | 0,84875 Kg |
| Max. příkon (W): | 9W LED SMD |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 420lm |
| Výkon (W): | 9W LED SMD |
| Šířka: | 215mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
