Nástěnné LED svítidlo INNER 2WPOWERLEDCREE/110-240V - Redo 9637
Kód: REDO 9637Detailní popis produktu
INNER — Designové zápustné svítidlo, které svítí přesně tam, kam ho nasměruješ. INNER je malé, ale mocné — ideální pro moderní interiéry i venkovní prostory. Asymetrické světlo ti umožní osvětlit přesně to, co potřebuješ, aniž by světlo zbytečně rozptyloval. Teplá bílá barva (3000K) vytváří příjemnou, uvolněnou atmosféru, kterou ocení každý, kdo chce v bytě cítit se pohodlně. Svítidlo je odolné vůči vlhkosti a prachu, takže jej bez obav instaluješ i na krytou terasu nebo do koupeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681053552 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 107mm |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,42486 Kg |
| Max. příkon (W): | 3W POWER LED CREE |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 106lm |
| Úhel záření: | 44 |
| Výkon (W): | 2W POWER LED CREE |
| Výška: | 75mm |
| Šířka: | 107mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
