Nástěnné LED svítidlo INNER 2WPOWERLEDCREE/110-240V - Redo 9638
Kód: REDO 9638Detailní popis produktu
INNER — malé a elegantní zápustné svítidlo, kterému neujde ani kousek prostoru a všude vytvoří útulné světlo. INNER je ideální pro osvětlení vstupů, chodeb nebo terasy — díky stupni krytí IP65 zvládne déšť i vlhko bez problémů. Asymetrické svícení směřuje světlo přesně tam, kam ho potřebuješ, a teplá bílá 3000K barva vytváří příjemnou, uvolňující atmosféru. Malý rozměr a tmavošedý hliník se bez konfliktu vejdou do jakéhokoliv prostředí — od moderního bytu po kamenné stodoly.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681053569 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 107mm |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,42486 Kg |
| Max. příkon (W): | 3W POWER LED CREE |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 106lm |
| Úhel záření: | 44 |
| Výkon (W): | 2W POWER LED CREE |
| Výška: | 75mm |
| Šířka: | 107mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
