Venkovní lampa PINO 1xE27/23W/220-240V - Redo 9978
Kód: REDO 9978Detailní popis produktu
PINO — stojanové svítidlo, které bez obav umístíš kamkoliv venku. Stylová tmavošedá konstrukce a robustní provedení z kovu a odolného polyetylenu. Perfektní volba na terasu, do zahrady nebo k přístupové cestě. Díky stupni krytí IP65 bez problémů zvládne déšť, vlhko a sluneční záření. Svítidlo se dodává s 3metrový kabelem s vidlicí a vypínačem, takže ho snadno připojíš k zásuvce. Stačí do něj zašroubovat žárovku E27 s maximálním příkonem 23W a máš elegantní osvětlení, které vytvářDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681046257 |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost (kg): | 4,559 Kg |
| Max. příkon (W): | 23W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | kov, polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 300mm |
| Výkon (W): | 23W |
| Výška: | 1500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
