Venkovní lampa PINO 1xE27/42W/220-240V - Redo 9979
Kód: REDO 9979Detailní popis produktu
PINO — Robustní venkovní stojací svítidlo, které se postará o stylové osvětlení tvé terasy, zahrady nebo vchodu. PINO je ideální společník pro venkovní prostory — ať už jej postavíš na terasku, vedle vchodových dveří nebo do zahrady. Tmavě šedá kovová konstrukce s bílým nebo tmavě šedým stínítkem z polyetylénu vypadá moderně a elegantně. Díky krytí IP65 bez obav zvládne déšť, sníh i přímé slunce — UV odolné stínítko se neunavuje a dlouho si zachovává vzhled. Odolnost pDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681046264 |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost (kg): | 15,035 Kg |
| Max. příkon (W): | 23W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | kov, polyetylén |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 500mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1854mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
