Nástěnné Svítidlo PIERCE 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-2618
Kód: REDO 01-2618Detailní popis produktu
PIERCE — elegantní nástěnné svítidlo, které přináší do interiéru sofistikovanou atmosféru. Jednoduché a přitom výrazné svítidlo se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo stylové chodby. Kouřově tónované sklo vytváří teplé, příjemné světlo, které zklidňuje a zároveň perfektně osvětlí prostor kolem zrcadla či nástěnného dekoračního prvku. Matně černá kovová konstrukce se bez problémů sladí s moderním i klasičtějším interiérem. Kvalitní fúkané sklo s kouřovou úpravDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681111917 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 230mm |
| Hmotnost (kg): | 0,42 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 360mm |
| Šířka: | 150mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
