Závěsné Svítidlo PIERCE 1xE27/6x42W/220-240V - Redo 01-2619
Kód: REDO 01-2619Detailní popis produktu
PIERCE — svítidlo, které vašemu interiéru dodá nádech luxusu a sofistikovanosti. Toto výrazné svítidlo s kovovou konstrukcí v matné zlaté barvě a difuzorem z fúkaného skla s koňakovou úpravou se stane stylovou dominantou každého obývacího pokoje nebo ložnice. Vytvořící si svůj prostor pro relaxaci a příjemné chvíle, opticky zvětšuje místnost a rozptyluje světlo příjemně do okolí. S jednoduchým stylem, který nezastaraí, investujete do svítidla na mnoho let. Masivní kovDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681111948 |
| Barva: | Zlatá |
| Hloubka: | 380mm |
| Hmotnost (kg): | 2,6 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 6x42W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 970mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
