Závěsné Svítidlo PIERCE 1xE27/8x42W/220-240V - Redo 01-2621
Kód: REDO 01-2621Detailní popis produktu
PIERCE — Elegantní závěsné svítidlo, které přenese vaši místnost do světa luxusu a sofistikovaného designu. PIERCE je čtyřměrným svítidlem se zlatou nebo černou matnou konstrukcí a nádhernými skleněnými difuzory v koňakové nebo kouřové úpravě. Dokonale se hodí do obývacího pokoje, jídelny, restaurace nebo hotelového prostoru, kde chcete vytvořit elegantní a útulnou atmosféru. Své rozměry (120 × 120 cm) a vystouplý tvar vám umožní perfektně osvětlit větší prostor bez kompromisu naDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681111962 |
| Barva: | Zlatá |
| Hloubka: | 380mm |
| Hmotnost (kg): | 2,93 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 8x42W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 1200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
