Svítidlo PIERCE 1xE27/8x42W/220-240V - Redo 01-2622
Kód: REDO 01-2622Detailní popis produktu
PIERCE — masivní stropní svítidlo se skleněnými difuzory, které vytváří vřelou a sofistikovanou atmosféru. Toto svítidlo je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde chceš dosáhnout elegantního vzhledu s dostatkem světla. Kouřové sklo jemně filtruje světlo a vytváří příjemnou, útulnou atmosféru, zatímco matně černá kovová konstrukce perfektně zapadne do moderního i klasičtějšího interiéru. PIERCE zvládne osvětlit větší plochu díky robustní konstrukci se šesti svítidlyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681111955 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 380mm |
| Hmotnost (kg): | 2,93 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 8x42W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 1200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
