Nástěnné svítidlo POOH 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-2399
Kód: REDO 01-2399Detailní popis produktu
POOH — Nástěnné svítidlo, které spojuje industriální design s přírodní vřelostí dřeva. POOH je stylová volba do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně, kde vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru. Kombinace matně černé kované konstrukce s přirozeným bukovým dřevem dává svítidlu charakteristický vzhled, který se hodí jak do moderních, tak skandinávských interiérů. Difúzor s matnou černou vnější stranou a bílým vnitřkem zajistí měkké, nezaostřené světlo bez přímého oslnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681106562 |
| Barva: | Dřevo světlé |
| Hloubka: | 260mm |
| Hmotnost (kg): | 0,95 Kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, drevo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 160mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 206mm |
| Šířka: | 213mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
