Svítidlo POOH 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-2404
Kód: REDO 01-2404Detailní popis produktu
POOH — Stolní lampička, která spojuje minimalistický design s přírodní elegancí. POOH je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde oceníš kombinaci matné černé oceli a přírodního bukového dřeva. Svítidlo vytvoří příjemnou atmosféru díky měkkému světlu s vnitřním bílým difúzorem, který rozptyluje paprsek rovnoměrně. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí kvalitní design bez zbytečných ozdob. Kombinace kovu a přírodního dřeva — vytváří teplý, přívětivý vzhDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 6421681106616 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 140mm |
| Hmotnost (kg): | 2,7 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, drevo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 230mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 390mm |
| Šířka: | 213mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
