Stojací lampa POOH 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-2405
Kód: REDO 01-2405Detailní popis produktu
POOH — Stojací lampa, která spojuje moderní design s přírodní elegancí bukového dřeva. Toto svítidlo je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde chceš vytvořit příjemnou, útulnou atmosféru. Kombinace matné černé kovu a přírodního bukového dřeva mu dává nadčasový vzhled, který se vejde k různým stylem zařízení. Díky maximálnímu příkonu 42 W si můžeš vybrat libovolnou žárovku s paticí E27 podle svých potřeb — ať už chceš teplé, příjemné světlo nebo něco jasnějšího.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| EAN: | 6421681106623 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 630mm |
| Hmotnost (kg): | 5,87 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, drevo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1435mm |
| Šířka: | 213mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
