Stropní LED svítidlo PT07 5W/220-240V - Redo 70404
Kód: REDO 70404Detailní popis produktu
PT07 — Elegantní zapuštěné svítidlo, které se vejde i do malého prostoru a poskytne vám čisté, pracovní světlo. Perfektní volba do kuchyně, koupelny nebo technických místností, kde si ceníte praktičnosti a kvalitního osvětlení. Matný chróm vám přitom zachovává moderní vzhled bez zbytečných ozdob. Díky ledovému zdrojů a dlouhé životnosti se vám bude svítidlo vyplácet léta dopředu. Bezpečný provoz v koupelně i na vlhkých místech — krytí IP44 bez starostí NeutrálDoplňkové parametry
| Kategorie: | Podhledová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681112570 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,09 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 85mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 330lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 4000K |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 5W |
| Výška: | 54mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
