Nástěnné svítidlo FABIOLA 1xE14/28W/220-240V - Redo 02-709
Kód: REDO 02-709Detailní popis produktu
FABIOLA — nástěnná lampa, která do každého pokoje přináší teplý lesk antické mosazi a jemné světlo skrz průhledné skleněné prvky. Tato elegantní lampa se dokonale hodí do ložnice, obývacího pokoje nebo jemně osvětleného pracovního koutu. Její kompaktní rozměry (12 × 18 cm) ji vměstnáte téměř kamkoliv, a přitom vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru. Antická mosaz s decentním designem funguje jako dekorativní prvek — není potřeba ji schovat. Elegantní materiálové spojeníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681043522 |
| Barva: | Mosazná |
| Délka: | 120mm |
| Hloubka: | 175mm |
| Hmotnost (kg): | 0,43 Kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Stmívatelné: | NE |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 180mm |
| Šířka: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
