Nástěnné svítidlo FABIOLA 1xE14/2x28W/220-240V - Redo 02-710
Kód: REDO 02-710Detailní popis produktu
FABIOLA — Nástěnné svítidlo s kouzelným retro charakterem a jemným skleným leskem. FABIOLA se stane oblíbeným kouskem v každém obývacím pokoji, ložnici nebo ve vstupní hale. Antická mosaz se vítězně snoubí s průsvitným sklem, které jemně filtruje světlo a vytváří teplou, přívětivou atmosféru. Svítidlo perfektně funguje jako doplňkové osvětlení k lustru nebo jako samostatné řešení nad nočním stolkem. Tvarovaný kovový kov s tradičním antickým leskem — vypadá lépe než fotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681043539 |
| Barva: | Mosazná |
| Délka: | 275mm |
| Hloubka: | 155mm |
| Hmotnost (kg): | 0,64 kg |
| Max. příkon (W): | 2 x 28W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Stmívatelné: | NE |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výkon (W): | 2 x 28W |
| Výška: | 180mm |
| Šířka: | 275mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
