Závěsné Svítidlo FABIOLA 1xE14/3x28W/220-240V - Redo 02-711
Kód: REDO 02-711Detailní popis produktu
FABIOLA — závěsné svítidlo s nádechem klasiky, které přinese do vašeho domova teplou a elegantní atmosféru. Svítidlo se hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo chodby, kde potřebujete vytvořit útulné a stylové prostředí. Mosazná struktura s patinou a průsvitné skleněné dekorace vám připomínají časy, kdy měly věci kvalitu a charakter. Je to skvělá volba pro každého, kdo nechce mít doma soulisný průmyslový design. Antická mosaz s příjemnou patinou — nevypadá lacině ani přDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681043546 |
| Barva: | Mosazná |
| Hmotnost (kg): | 1,8 kg |
| Max. příkon (W): | 3 x 28W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Průměr: | 520mm |
| Výkon (W): | 3 x 28W |
| Výška: | 960 |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
