Stropní svítidlo RONDO 1xG9/33W/220-240V - Redo 05-572
Kód: REDO 05-572Detailní popis produktu
RONDO — elegantní stropní svítidlo, které rozptyluje světlo jemně a rovnoměrně RONDO je moderní stropní svítidlo, které se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo široké chodby. Matné opálové sklo zajišťuje příjemné, neoslňující světlo bez tvrdých stínů. Jednoduchý design s bílou kovovou konstrukcí se snadno začlení do kteréhokoli interiéru — od skandinávských bytů přes minimalistické domy až po sofistikovanější prostředí. Matné sklo rozptyluje světlo rovnoměrDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681032427 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 50mm |
| Hmotnost (kg): | 0,88 kg |
| Max. příkon (W): | 33W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | sklo, kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | G9 |
| Průměr: | 190mm |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 33W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | vymeniteľná klasická/halogen./LED žiar. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
