Stropní svítidlo RONDO 1xE27/52W/220-240V - Redo 05-573
Kód: REDO 05-573Detailní popis produktu
RONDO — Elegantní stropní svítidlo s jemným, rozptýleným světlem, které vytvoří útulnou atmosféru v kterémkoli pokoji. RONDO je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby. Matné opálové sklo jemně rozptyluje světlo bez blikání a ostrých stínů. Jednoduchý design s bílou kovovou konstrukcí se hodí k modernímu i klasickému nábytku — prostě se vejde všude. Průměr 285 mm — patří na běžný strop, nemusíš nic přestavovat Matné opálové sklo tlumí světlo příjeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681032434 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 70mm |
| Hmotnost (kg): | 1,64 kg |
| Max. příkon (W): | 52W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | sklo, kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 285mm |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 52W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
