Venkovní Nástěnné svítidlo EDMOND 1xE27/28W/220-240V - Redo 9155
Kód: REDO 9155Detailní popis produktu
EDMOND — stylová černá nástěnná lampa, která prosvítí váš venkovní prostor jemným, měkkým světlem. Zvládne déšť i vlhko na krytých terasách, u vchodů nebo podél fasády domu. Její matně černý hliník se vejde k modernímu i klasickému stylu a průsvitný polykarbonátový difúzor vytváří příjemné, difúzní osvětlení bez ostrých stínů. Můžete ji snadno ovládat s libovolnou žárovkou E27 podle vašich potřeb — ať už teplou nebo neutrální bílou. Krytí IP44 bez obav do vlhka — klidnDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681059448 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 170mm |
| Hloubka: | 215mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6 kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 220mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
