Závěsné svítidlo EDMOND 1xE27/28W/220-240V - Redo 9156
Kód: REDO 9156Detailní popis produktu
EDMOND — Elegantní exteriérová závěsné lampa, která přináší stylový akcent do venkovního prostoru. EDMOND je perfektní volbou na krytou terasu, balkon nebo vstup do domu. Její matná černá barva se hodí k modernímu i tradičnímu stylu, a přirozené světlo z polykarbonátového difúzoru vytvoří příjemnou atmosféru. Svítidlo je odolné vůči vlhku a dešti, takže poslouží dlouhé roky bez starostí. Odolnost proti vlhku a dešti (IP44) — bez obav ji instaluješ na krytou terasu nebDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681059455 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 170mm |
| Hmotnost (kg): | 0,9 Kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 640mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
