Svítidlo EDMOND 1xE27/28W/220-240V - Redo 9157
Kód: REDO 9157Detailní popis produktu
EDMOND — elegantní exteriérová lampa, která vytvoří útulné světlo kolem tvého domu. Toto minimalistické svítidlo se perfektně hodí na krytou terasu, nad vchodové dveře nebo do přístřešku. Matně černé tělo ze litého hliníku se elegantně prolíná s průhledným polykarbonátovým difúzorem, který hebce rozptyluje světlo. Díky krytí IP44 bez obav zvládne vlhko a občasný déšť — ideální pro všechny přechodné oblasti kolem domu. Voděodolné provedení (IP44) — bez problémů na krytDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681059462 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 170mm |
| Hmotnost (kg): | 1,08 kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 600mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
