Svítidlo EDMOND 1xE27/2x28W/220-240V - Redo 9158
Kód: REDO 9158Detailní popis produktu
EDMOND — Elegantní exteriérový sloupek, který vašou zahradu či terasu osvětlí se stylem a spolehlivostí. Vysoký hliníkový sloupek s matně černým povrchem se dokonale hodí k moderním domům, na terasy nebo do zahradních cest. Svítidlo bez problémů zvládne déšť i vlhko — máte tady totiž stupeň krytí IP44, který zaručuje dlouhodobou odolnost. Můžete sem nasadit své oblíbené žárovky do patic E27, takže si sami zvolíte, jakou barvu a intenzitu světla chcete. Odolná hliníkovDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681059479 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 585mm |
| Hmotnost (kg): | 8,89 Kg |
| Max. příkon (W): | 2 x 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 2 x 28W |
| Výška: | 1980mm |
| Šířka: | 585mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
