Venkovní vestavné svítidlo LOKKI 1xGX53/9W/220-240V - Redo 9237
Kód: REDO 9237Detailní popis produktu
LOKKI — zapuštěné bodové světlo, které se rozpustí v krajině i na fasádě a přitom nic nepokazí. LOKKI je neobvyklý pomocník pro všechny, kteří chtějí osvítlit cestu do domu, zdůraznit detaily zahrady, rozsvítit terasu nebo diskrétně nasvítit nástěnné prvky. Díky těsnému pouzdru zvládá déšť, vlhko i teplotu — klidně ho zapustíš do země nebo přichytíš na zeď. Lité hliníkové tělo s temperovaným sklem a nerezovou ocelí není jen funkční, ale i odolné vůči povětrnosti. Světlo s příkoneDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681031840 |
| Barva: | Matný nikl |
| Délka: | 120mm |
| Hloubka: | 71mm |
| Hmotnost (kg): | 0,7 Kg |
| Max. příkon (W): | 9W |
| Krytí IP: | IP67 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GX53 |
| Výkon (W): | 9W |
| Šířka: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
