Venkovní Nástěnné svítidlo TIROL 1xE27/42W/220-240V - Redo 9259
Kód: REDO 9259Detailní popis produktu
TIROL — odlitá hliníková nástěnná lampa s dominantní patinou, která přináší do vašeho domu vintage charakter a dokonalou funkčnost. Svítidlo se perfektně hodí na vstup domu, nad dveře či na krytou terasu. Matná patinovaná úprava hliníku vytváří loftový a elegantní vzhled, který se hodí jak k tradičnímu, tak k modernímu stylu. Čiré sklo zajistí příjemné rozptýlení světla a současně chrání žárovku před vlhkem a nečistotami. Odolné proti počasí — stupeň krytí IP23 zvládneDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681032465 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 155mm |
| Hloubka: | 227mm |
| Hmotnost (kg): | 1,28 Kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP23 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 373mm |
| Šířka: | 155mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
