Venkovní Nástěnné svítidlo SCAN 1xGU10/35W/220-240V - Redo 9358
Kód: REDO 9358Detailní popis produktu
SCAN — nástěnné svítidlo na fasádu, které osvětlí zeď přesně podle vašich představ. Kompaktní exteriérová lampa z litého hliníku s elegantní tmavošedou barvou a skleným difúzorem. Díky klasickému "wall washer" efektu vytváří krásné stínové hry na zdech a vytváří atmosféru — ideální na dům, garážu, terasu nebo vstupní zónu. Zvládne déšť i vlhko bez problémů, takže ji nemusíte řešit ani v zimě. Otevřená konstrukce s paticí GU10 — můžete si zvolit přesně takový zdroj světDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681036845 |
| Barva: | Mosazná |
| Délka: | 67mm |
| Hloubka: | 98mm |
| Hmotnost (kg): | 0,3 kg |
| Max. příkon (W): | 35W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 80mm |
| Šířka: | 67mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
