Venkovní vestavné svítidlo LOKKI 1xGU10/28W/220-240V - Redo 9386
Kód: REDO 9386Detailní popis produktu
LOKKI — zapuštěné bodové svítidlo, které funguje kdekoliv a zvládne téměř cokoliv. Ať jej instaluješ na terasu, do podlahy vedle bazénu, na fasádu domu nebo třeba do místnosti s vyšší vlhkostí — LOKKI se nebojí. Díky krytí IP67 bez problémů snese déšť, sníh i vlhko. Litinové tělo a nerezový rám vám garantují, že svítidlo bude sloužit roky bez rezavění či deformací. Teple šedá barva a kompaktní rozměry se diskrétně vejdou do jakéhokoli prostředí a nebudou vám jarkat v zorném poli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681037187 |
| Barva: | Matný nikl |
| Délka: | 110mm |
| Hloubka: | 150mm |
| Hmotnost (kg): | 0,7 Kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP67 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Výkon (W): | 28W |
| Šířka: | 110mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
