Venkovní Nástěnné svítidlo SEVILLA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9604
Kód: REDO 9604Detailní popis produktu
SEVILLA — Elegantní exteriérová nástěnná lampa, která přináší klasické kouzlo s moderní odolností. SEVILLA je ideální volba pro osvětlení vstupu, terasy nebo dvorku. Díky hliníkovému tělu s nádhernou zlatavou patinou na antickém černém podkladu získá váš venkovní prostor nový charakter. Průhledné sklo difúzoru jemně rozptyluje světlo a vytváří útulnou atmosféru. Svítidlo bez problémů zvládne vlhko i lijáky — krytí IP44 jej chrání a zaručuje dlouhou životnost. OdolnostDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681053262 |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 205mm |
| Hloubka: | 255mm |
| Hmotnost (kg): | 2 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 490mm |
| Šířka: | 205mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
