Svítidlo SEVILLA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9608
Kód: REDO 9608Detailní popis produktu
SEVILLA — Elegantní exteriérové svítidlo s duší klasické zahrady a moderní spolehlivostí. SEVILLA patří na terasu, ke vchodům nebo do zahrady, kde chcete vytvořit teplou, pohostinnou atmosféru. Litinový hliník v antikovém černém provedení se zlatou patinou dodá vašemu domovu eleganci a čas nehltal. Průhledné sklo difuzoru rozpouští světlo měkce a přirozeně, aniž by to vypadalo levně. Odolá vlhku a dešti — stupeň krytí IP44 znamená, že ji bez obav umístíte na krytou teDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681053309 |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 207mm |
| Hmotnost (kg): | 3,85 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1443mm |
| Šířka: | 207mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
