Venkovní Svítidlo SFERA 1xE27/28W/220-240V - Redo 9760
Kód: REDO 9760Detailní popis produktu
Stylové nástěnné svítidlo SFERA s kouřovým akrylátovým difuzorem do exteriéru – skvělá volba na terasu, do zahrady i ke vchodu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681008422 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,5 kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 210mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
