Svítidlo SFERA 1xE27/28W/220-240V - Redo 9767
Kód: REDO 9767Detailní popis produktu
SFERA — klasická stojací lampa, která přinese měkké, rozptýlené světlo na vaši terasu, verandu nebo do zahrady. Sférický difúzor z opálového akrylu vytváří příjemné, rovnoměrné osvětlení bez přímých paprků, které by vás oslňovalo. Díky pozinkovanému železu s PVC ochranou a stupni krytí IP44 bez problémů vydrží na kryté terase, pod pergolou nebo v chráněném koutu zahrady. Dvoumetrová výška ji umístí do ideální pracovní výšky, a přitom zaujme svým minimalistickým designem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681008514 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 2,4 kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 1200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
