Venkovní Nástěnné svítidlo SFERA 1xE27/28W/220-240V - Redo 9867
Kód: REDO 9867Detailní popis produktu
SFERA — Elegantní exteriérová nástěnná lampa s minimalistickým designem, která vytvoří útulné světlo před domem. SFERA je ideální volbou na vstup domu, venkovní chodbu nebo krytou terasu. Kulatý difúzor o průměru 200 mm skrze dymový akrylát malinko rozptyluje světlo a vytváří příjemnou, nehledící atmosféru. Černé nebo bílé plastové tělo se vhodně vejde k jakémukoliv stylu domu — ať už máte moderní či klasickou architekturu. Svítidlo bez problémů zvládne vlhko, déšť i pryskavou voDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681037668 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 264mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6 kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
