Svítidlo BREMEN 1xE27/42W/220-240V - Redo 9961
Kód: REDO 9961Detailní popis produktu
BREMEN — Stylová sloupková lampa, která přinese eleganci a teplé světlo do vaší zahrady nebo na terasu. BREMEN je ideální volbou pro ty, kteří hledají svítidlo s osobitým designem. Černá hliníková konstrukce se zlatou patinou vytvoří v zahradě krásný vizuální prvek a zároveň poskytuje spolehlivé osvětlení. Skleněný difuzor s charakteristickým bublinovým efektem rozvádí světlo měkce a přirozeně. Lamp si vybere žárovku E27 podle své preference — ať už chce teplé útulné světlo, neboDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681046080 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 3,1 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP23 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 980mm |
| Šířka: | 160mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Povrchová úprava: | hliník |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
