Stolní LED lampa SOPHIE 2,2W/110-240V - stmívatelné - Redo 90314
Kód: REDO 90314Detailní popis produktu
SOPHIE — stylová bezdrátová stolní lampa, která přinese útulné světlo na vaši terasu, balkon nebo venkovní jídelnu. Jde o elegantní pomocníka na místech, kde se chystáte trávit večery pod hvězdami. Teplé světlo v rozsahu 2700–3000 K vytvoří atmosféru přesně na míru — můžete si ho plynule přizpůsobit od maximálního jasu až na sotva viditelný záblesk. Díky krytí IP65 si nemusíte dělat hlavu s deštěm ani vlhkostí. A že ji budete mít pořád po ruce? Baterie vydrží 9 hodin, nabíjení trDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdová a ostatní venkovní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681113614 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 2700K-3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,9215 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 110-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 110mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 150lm-161lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 2700K-3000K |
| Úhel záření: | 100 |
| Výkon (W): | 2,2W |
| Výška: | 295mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
