Stropní LED svítidlo TWILL 20W/100-240V - Redo 9538
Kód: REDO 9538Detailní popis produktu
TWILL — Robustní stropní svítidlo, které zvládne venkovní podmínky a vytvoří příjemnou atmosféru svým teplým světlem. TWILL si poradí s deštěm i vlhkostí, takže ho bez obav umístíš na krytou terasu, na balkon nebo ke vchodovým dveřím. Hliníková konstrukce v matné tmavošedé barvě vypadá moderně a elegantně, a teplá bílá barva světla (3000K) vytvoří příjemnou atmosféru místo ostrého ledového světla. Přímé i nepřímé osvětlení ti dává volnost — můžeš si vybrat, jak bude světlo padatDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073307 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 1,649 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1260lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška: | 250mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
