Stropní LED svítidlo TWILL 20W/100-240V - Redo 9539
Kód: REDO 9539Detailní popis produktu
TWILL — elegantní stropní svítidlo, které vaši terasu či zahradu pohladí teplým, příjemným světlem. Svítidlo s integrovaným LED zdrojem se hodí ideálně na krytou terasu, pergolu nebo přímo na fasádu domu. Tmavohnědé hliníkové tělo s matným povrchem se skvěle vejde do moderního i tradičnějšího prostředí. Speciální design vytváří efekt osvětlení stěny — světlo se odráží od povrchu, čímž vzniká měkký, atmosférický dopad bez křiklavé jasnosti. Krytí IP65 bez obav zvládne dDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681073314 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 51mm |
| Hmotnost (kg): | 1,649 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1260lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška: | 250mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
