Stropní LED svítidlo XILO 9W/100-240V - Redo 90341
Kód: REDO 90341Detailní popis produktu
XILO — moderní venkovní stropní svítidlo s integrovaným LED, které skvěle zvládá dešť i vlhko. XILO se hodí na terasu, pod pergolu nebo na vstupní soupraví domu — všude tam, kde potřebuješ spolehlivé osvětlení v každém počasí. Lehké a elegantní hliníkové tělo se kterým se skvěle sladí s moderním designem, poskytuje čisté, soustředivé světlo v neutrální bílé barvě. Odolné skleněné tělo vás nebude trápit ani při deštích a vlhku. Stupeň krytí IP54 — bez obav na krytou terDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681115717 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hmotnost (kg): | 0,485 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 80mm |
| Světelný tok: | 756lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 4000K |
| Úhel záření: | 18 |
| Výkon (W): | 9W |
| Výška: | 110mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
